SMS půjčky bez reigstrů
Pozor: Doporučujeme ověřit zde uvedené informace i z jiných zdrojů. Vzhledem k tomu, že byl článek publikován v minulosti, mohou být údaje na stránce již neaktuální.

Zásady pro půjčkové a úvěrové produkty

14. 10. 2015

Se zásadami souvisejícími s bankovními i nebankovními půjčkami by se měl leckterý člověk seznámit, aby věděl co a jak. Pokud by si náhodou chtěl vypůjčit určitý obnos peněz, pak by se podle těchto nejdůležitějších doporučení měl řídit.

Praktická pravidla, jimiž je dobré se řídit

Půjčky by si lidé neměli brát na neuvážené nákupy, se kterými se vyplatí počkat na správnou dobu, kdy tyto osoby budou mít vyřešenou svoji finanční situaci.


Když už si o tento typ produktu chtějí zažádat, měli by si zjistit několik informací. V prvé řadě by se měli obeznámit s poskytovatelem. Jak dlouho je na trhu? Jaké produkty nabízí? Jaké jsou jeho reference? Jaké jsou zkušenosti dalších klientů?

Dále je zapotřebí si projít všeobecné obchodní podmínky, jako je rozložení splátek, sankce za nedodržení podmínek, možnost odložení splátek, výše půjčky, poplatky, úroky, sazba RPSN atd.

Podle těchto zjištěných údajů se lidé rozhodnou, zda konkrétně tato půjčka za to opravdu stojí.

Nejběžnější zásady pro půjčky

Existují i další zásady, na které by člověk neměl zapomenout. Pakliže žadatel nemá záznam v registru dlužníků, může navštívit pobočku bankovního domu. Zde jej pracovníci mile rádi obslouží. Projdou s ním žádost, následně pro něj nachystají smlouvu k podpisu. V případě, že člověk nemá pravidelný příjem anebo disponuje záznamem v registru, může se rovnou obrátit na nebankovní společnost. Měl by ale kontaktovat výhradně takovou finanční instituci, která je dobře známá a má nespočet spokojených klientů.

V obou případech by si měl žadatel pečlivě pročíst dokumenty, které jsou mu předkládány k podpisu. A v každém případě by se měl klient snažit půjčku splatit v co nejkratším termínu.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.