SMS půjčky bez reigstrů
Pozor: Doporučujeme ověřit zde uvedené informace i z jiných zdrojů. Vzhledem k tomu, že byl článek publikován v minulosti, mohou být údaje na stránce již neaktuální.

SMS půjčka bez příjmu a poplatku 1 Kč

Aktualizace 3.5.2024

Rychlé SMS půjčky se stávají čím dál populárnějšími. A co když není nutno dokazovat příjem a platit poplatek 1 Kč? Pak je tato půjčka ještě atraktivnější. Je však důležité si uvědomit, že i tento finanční artikl má hned několik úskalí, na která je radno dát si pozor.

Když si ale budete počínat dle několika zásad, vězte, že nebudete žádné problémy.

Od koho si půjčit?

Společností, které nabídnou rychlou SMS půjčku je na trhu celá řada. SMS půjčku bez 1 Kč poplatku a bez příjmu však poskytují pouze některé z nich.
SMS půjčku bez 1 Kč poplatku je možné si půjčit například u CreditOn. Ten nabízí půjčit až 4000 Kč a to bez dokládání příjmu. Další společností, u níž si můžete půjčit je Cool Credit. Zde je možné získat až 10 000 s dobou splácení maximálně 30 dnů.

Tyto půjčky si vyznačují bleskovou rychlostí vyřízení. Nebankovní společnosti, které takové služby nabídnou, se vyznačují vysokou mírou benevolence. Není třeba dokládat příjem, ručit vlastním majetkem, nebo dokonce shánět nějakého ručitele z řad rodiny či přátel.

Na co dát pozor?

Za všechno se ale platí, a tak tyto půjčky podléhají poměrně vysokým úrokům. Je důležité upozornit, že se jedná o krátkodobé půjčky, které nejsou vhodné pro dlouhodobé financování. Využijete je tedy v případě, že vám chybí peníze před výplatou, nebo když se vám znenadání porouchá některý z domácích spotřebičů. Například pračka.

V žádném případě není vhodné takové půjčky využívat k financování jiných pohledávek. Myslete na to, že každou novou půjčkou se snižuje vaše platební schopnost a nezřídka kdy takové počínání končí osobním bankrotem či exekucí.

Jak si vybrat tu správnou půjčku?

Správně si vybrat půjčku je opravdu důležitá věc. Vezměte do úvahy účel půjčky. Správně nastavte parametry půjčky. Důkladně si předem prostudujte smlouvu a zhodnoťte, jak moc výhodná či nevýhodná pro vás je. Dávejte si pozor na podvodníky a také zvažte svou schopnost půjčku splácet.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.