SMS půjčky bez reigstrů
Pozor: Doporučujeme ověřit zde uvedené informace i z jiných zdrojů. Vzhledem k tomu, že byl článek publikován v minulosti, mohou být údaje na stránce již neaktuální.

SMS půjčka nejen na účet ale i na složenku


7. 9. 2014

SMS půjčka na složenku je vlastně jen poupravená běžná SMS půjčka. Ne každý, kdo o půjčku žádá, má k dispozici bankovní účet, na který mu mohou peníze přijít. Pro tyto případy vznikla SMS půjčka na složenku, kdy bankovní účet není potřeba. Půjčka na složenku bývá také někdy označována za takzvanou „Finskou půjčku“. Finská půjčka není zřizována jenom SMS formou, ale může to být i klasická půjčka přes online formuláře na internetu nebo domluvená osobně.

Jak zřídit půjčku na složenku

Pro SMS půjčku na složenku stačí jednoduše poslat žádost pomocí SMS a vyčkat na následující pokyny ze strany poskytovatele. Až vám bude půjčka schválena, bude po vás vyžadováno ještě potvrzení žádosti o úvěr. Jakmile odešlete potvrzení, bude vám odeslána poštovní poukázka ve výši požadované půjčky. Půjčku SMS si můžete ale zařídit i online přes webový formulář poskytovatele. Až vyplníte tento formulář, budete všechny formality vyřizovat pouze pomocí SMS zpráv. Postup pro poskytnutí této půjčky se samozřejmě může u různých poskytovatelů lišit nějakými drobnostmi, základní kostra ale zůstává stále stejná.

Kde najít vhodného poskytovatele

Poskytovatelé SMS půjček velice často inzerují v novinách a časopisech, aby byli na očích i lidem bez připojení na internet. V tomto případě budete nejspíš od začátku používat pro vyřízení půjčky SMS zprávy. Kromě inzerce v časopisech jsou poskytovatelé SMS půjček samozřejmě i na internetu. Stačí si zadat do vyhledávače heslo „SMS půjčka“ a můžete vybírat. Až najdete poskytovatele, který vám bude vyhovovat jak výší půjčky, tak i úroky a referencemi, stačí podat žádost o půjčku. V tu chvíli je už jen na vás, zda si o půjčku zažádáte pomocí online formuláře, nebo pomocí SMS.

Ferratum, HomeCredit, Provident

Jednou z mála půjček, kterou můžete obdržet na složenku je Ferratum. Prostřednictvím Ferrata můžete obdržet půjčit 500 až 10 000 Kč a to bez dokládání příjmu. Proces schvalování půjčky je opravdu rychlý - trvá do 10 minut.

Pokud potřebujete na složenku větší částku, přichází do úvahy společnost HomeCredit, která vám pošle na složenku 10 000 až 150 000 Kč. Při žádosti o tuto půjčku již příjem dokládat musíte.

Obě dvě společnosti Ferratum i HomeCredit ale kontrolují, zda máte zápis v registru dlužníků. Pokud zápis v registru máte a zároveň nechcete převádět peníze na bankovní účet, nabízí se jako řešení firma Provident, jejíž zástupce vám osobně přinese peníze v hotovosti. Provident registry nekontroluje, vyžaduje ale naopak doklad o výši příjmu.

Samozřejmě není vhodné uzavřít smlouvu o půjčce, pokud nemáte rozmyšlené, jak budete dluh splácet. Je vhodné udělat si jednoduchý rozpočet a porovnat všechny vaše výdaje s příjmy, Pokud dlouhodobě měsíční výdaje převažují příjmy, je třeba si dát pozor, abyste ve finále neskončili v exekuci.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.