SMS půjčky bez reigstrů

Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?

Věděli jste, že půjčka na bydlení vždy neznamená zástavu nemovitosti? Ano, můžete si sjednat hypotéku, ale na výběr máte také z dalších úvěrových produktů na bydlení. Prozradíme vám, jaké máte možnosti financování vlastního bydlení.

Úvěr ze stavebního spoření

Spoříte u stavební spořitelny minimálně dva roky a naspořili jste dostatečně vysokou částku? V tomto okamžiku můžete požádat o úvěr ze stavebního spoření. Ten má tu výhodu, že má po celou dobu konstantní úrok, který je nižší než u spotřebitelského úvěru.Překlenovací úvěr

Tzv. meziúvěr poskytují stavební spořitelny v případě, že spoříte méně než dva roky a nedosáhli jste dost velkého hodnotícího čísla. Tento typ úvěru je o něco dražší než úvěr ze stavebního spoření. Po splacení dostatečně vysoké částky přecházíte na klasický úvěr ze stavebního spoření.

Spotřebitelský úvěr

Některé banky nabízejí spotřebitelské úvěry za mimořádně nízkou úrokovou sazbu. Navíc vám dokážou nabídnout i částku kolem milionu korun. Podmínkou je, abyste měli dostatečný příjem nebo souhlas s půjčkou od svého partnera. Spotřebitelský úvěr můžete splácet až 10 let.

Hypoteční úvěr

Nejběžnějším typem úvěru na bydlení je účelová hypotéka se zástavou nemovitosti. Dokládáte, jakým způsobem využijete peníze: zda na pořízení nemovitosti nebo na její rekonstrukci. Zvolit můžete i neúčelovou, tzv. americkou hypotéku, u které nemusíte uvádět, jakým způsobem s penězi naložíte. I v tomto případě dáváte bance do zástavy svou nemovitost.

Půjčka od státu

Stát nabízí půjčku na bydlení párům, kdy jednomu z partnerů musí být méně než 36 let. Stát vyplácí až 2 miliony korun na koupi domu, 1,2 miliony korun na koupi bytu, 600 tisíc korun na rekonstrukci domu a 300 tisíc korun na rekonstrukci bytu. Splátky si lze za určitých podmínek odložit až o pět let.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.