SMS půjčky bez reigstrů
Pozor: Doporučujeme ověřit zde uvedené informace i z jiných zdrojů. Vzhledem k tomu, že byl článek publikován v minulosti, mohou být údaje na stránce již neaktuální.

SMS půjčka bez 1 Kč? Ano!

15. 8. 2014

SMS půjčky si vydobyly své místo na českém trhu a staly se oblíbenými mezi lidmi. Ve většině případů poskytovatelé vyžadují zaslání ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč na svůj účet. Možná si řeknete, že 1 Kč nebudete řešit a zaplatíte ji, ale hradit poplatek za půjčku, kterou jste neobdrželi?

Konkurenční společnosti těchto poskytovatelů přišly s novinkou: připravily pro vás SMS půjčku bez 1 Kč a bez příjmu, kdy neplatíte registrační poplatek ve výši 1 Kč. A každá koruna se počítá.

Pro koho je půjčka určena?

SMS půjčka bez 1 Kč je vhodná pro každého; nezáleží, zda jste zaměstnaní nebo bez práce. Využít ji mohou i ženy na mateřské dovolené, osoby, které nemohou ručit a osoby, kterým banka nepůjčí, protože mají záznam v registru.

Zapomeňte na zdlouhavý proces schválení

Tato půjčka slouží k překlenutí krátkodobých nebo nenadálých finančních problémů. Použít ji můžete na cokoliv – na nákup potravin, zaplacení složenky nebo k nákupu hodnotné věci. Zažádat si o ni můžete odkudkoliv, stačí vám jen mobilní telefon. Zapotřebí je, abyste vlastnili bankovní účet a splnili jste podmínku plnoletosti. Žádost o půjčku vás bude stát 5 minut času a do pár minut se dozvíte, zdali je půjčka schválena. A navíc nepotřebujete potvrzení o příjmu!

Rychlost půjčky vám vezme dech

Půjčit si můžete od pár set do pár tisíců korun. Peníze můžete mít na svém účtu během 30 minut i dříve. Díky SMS půjčce bez poplatku 1 Kč je celý proces rychlejší, než kdybyste museli registrační poplatek platit. Co víc si přát?


Náš tip: Máte-li problém se splácením půjčky, není rozumné si na zaplácnutí jedné vzít půjčku jinou. Raději se nebojte a domluvte se na řádném splátkovém kalendáři. Budete-li se schovávat, dožene vás to s největší pravděpodobností do ještě mnohem větších potíží.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.