SMS půjčky bez reigstrů
Pozor: Doporučujeme ověřit zde uvedené informace i z jiných zdrojů. Vzhledem k tomu, že byl článek publikován v minulosti, mohou být údaje na stránce již neaktuální.

SMS půjčka na účet - první zdarma

19. 9. 2014

Proč platit za něco, co můžeme mít zcela zdarma. A věděli jste, že zadarmo lze pořídit i SMS půjčku? Ano, existují společnosti, které Vám poskytnou SMS půjčku na účet - první zdarma. Pojďme se na to podívat.

Obecně se dá říci, že SMS půjčky jsou velmi drahé. Je to cena za rychlost a snadnou dostupnost - s minimálním papírováním a v rekodrním čase lze zíkat až několik tisíc Kč na libovolný účel použití. A navíc s přehlednými podmínkami a malými riziky, jaké Vám například soukromá osoba nenabídne.


Mít možnost získat tuto půjčku navíc zcela zdarma bez poplatků pak zní jako z říše pohádek. Ale je to skutečností.
Zaplo.cz

Mezi společnostmi, které poskytují první SMS půjčku zdarma najdeme například Zaplo Finance s.r.o. a stejnojmennou půjčku Zaplo. S tímto miniúvěrem můžete získat až 5000 Kč na dobu až 30 dní, a to zcela bez poplatků (platíte pouze poplatek 1 Kč pro ověření platnosti Vašeho bankovního účtu). Půjčka Zaplo Vás zamozřejmě nebude zatěžovat zdlouhavými formalitami a peníze Vám poskytne tak rychle, jak je to jen možné. Budete-li s první půjčkou spokojeni, můžete si se Zaplo.cz půjčit až 12.500 Kč, avšak další půjčky jsou již zpoplatněny.

Ferratum a Půjčka 7

V současnné době lze vedle Zaplo.cz získat zdarma například půjčky Ferratum nebo Půjčka7. Nicméně zde nejdou podmínky tak flexibilní jako u Zaplo.cz Chcete-li zdarma půjčku Ferratum, je potřeba žádat 2000 Kč na dobu 15 dní. Při jiných parametrech budete platit již bežné poplatky spojené s půjčkou. Rovněž u Půjčky 7 získáte půjčku zdarma při 7 nebo 14 denní splatnosti. Pro půjčky na 21 nebo 28 dní již poplatky standardně platíte.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.