SMS půjčky bez reigstrů
Pozor: Doporučujeme ověřit zde uvedené informace i z jiných zdrojů. Vzhledem k tomu, že byl článek publikován v minulosti, mohou být údaje na stránce již neaktuální.

Minutová půjčka od Equa bank

30. 6. 2015

O výhodách nebankovních půjček se toho napsalo mnoho. Jednou z nevětších výhod je rychlé sjednání. Jen málokdo ale ví, že i bankovní půjčky se touto vlastností pyšní – a jednou z nich je i Minutová půjčka od Equa bank.

Sjednání půjčky je velice snadné, o výsledku jste informováni do několika minut a peníze můžete čerpat během chviličky.

Libovolná výše částky

Minutová půjčka poskytovaná Equa bank vám dává na výběr – a to jak výši potřebné částky, tak i dobu její splatnosti. Tuto skutečnost tak můžete přizpůsobit vašim finančním možnostem a schopnostem později závazek splácet. Minutová půjčka vám může půjčit částku od 5 000 do 600 000 Kč s dobou splatnosti v rozsahu od 3 do 84 měsíců.
Online sjednání půjčky je snadné a rychlé

Patříte-li mezi ty, jež umí ovládat internet, pak neváhejte a o půjčku zažádejte z pohodlí vašeho domova. Potřebujete k tomu připojení k internetu a pár minut volného času. Jestliže vám online žádost nevoní, můžete o půjčku zažádat i telefonicky a to tak, že se spojíte s klientským centrem. Další možností je žádost přímo na pobočce Equa banky.

Žádné poplatky navíc

Minutová půjčka vás mile překvapí i v tom ohledu, že není spojována s žádnými poplatky, jež by pro vás mohly být nemilým překvapením. U půjčky tedy neplatíte ani za její sjednání, ani za vedení a rovněž neplatíte navíc ani za předčasné splacení.

Účet zdarma i možnost pojištění

K Minutové půjčce vám bude zřízen běžný účet a to zcela zdarma. Aniž byste museli cokoli platit, budete moci účet využívat dle vlastních potřeb. Další výhodou půjčky je i možnost volitelného pojištění, které není radno podcenit. Pojistit si můžete splátky v případě nemoci, úrazu nebo ztráty zaměstnání. Člověk nikdy neví, co se mu přihodí a mít pojištěnou neschopnost splácet pro vás může být záchrannou brzdou, jež vás ochrání před záznamem v registru dlužníků.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.