SMS půjčky bez reigstrů

Půjčka bez doložení příjmů i bez zástavy

13. 6. 2016

Pokud se někdo dostal do situace, kdy nutně potřebuje peníze, ale nechce obtěžovat svého zaměstnavatele s potvrzením o příjmech, může využít některou z nebankovních půjček, které si nepotrpí na formality a papírové potvrzení nevyžadují.

Řešením pak může být nebankovní produkt půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy, kdy se po klientovi nepožaduje papírový doklad o příjmu, ani zástava.

Nepravidelný příjem nemusí vadit

Obecně platí, že nebankovní společnosti mají oproti bankám podmínky pro získání půjčky mírnější.

Proto jsou jejich klienty nejčastěji lidé, kteří mají nižší příjmy nebo také začínající podnikatelé, kterým by banka nepůjčila kvůli nulovému nebo nestabilnímu příjmu. Jsou to ale i studenti, důchodci nebo ženy na mateřské dovolené. Je však nutno počítat s vyššími úroky než by tomu bylo v případě bankovní půjčky.
Půjčku je možné získat velmi rychle

Ne každý vlastní nemovitost, kterou by mohl dát jako ručení. Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy ji nevyžaduje a během pár okamžiků splní přání a touhy svých klientů. K jejímu získání není potřeba nikam chodit. Prakticky každá nebankovní společnost nabízející tento produkt má na svých stránkách jednoduchý online formulář. Po jeho vyplnění, doložení naskenovaných dokumentů a odeslání bude žadatele kontaktovat úvěrový pracovník - operátor nebo operátorka půjčky. Ten nebo ta zodpoví případné dotazy a sdělí další podrobnosti a také to, jak rychle, mohou být peníze převedeny na účet klienta.

Peníze na cokoliv

Půjčka bez doložení příjmu a bez nutnosti zástavy je neúčelovým finančním produktem, to znamená, že úvěrová společnost nezkoumá, na co zapůjčené peníze budou použity. Případný záznam v registru nemusí představovat zásadní problém - řada společností do registru dlužníků a Solusu nenahlíží.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.