SMS půjčky bez reigstrů

Půjčky do 5000 Kč - nástrahy, na co si dát pozor

Lidé se naučili žít na dluh. S půjčkou si můžeme splnit dlouhodobý sen, ale poslouží nám i v době, kdy potřebujeme okamžitou finanční pomoc. Pokud někdo hledá právě takové půjčky pro překlenutí krátkodobých peněžních obtíží, můžete zkusit zažádat o malou rychlou půjčku do 5000. I s touto půjčkou jsou však spojena určitá rizika.

Podívejme se zblízka na rub a líc těmto tzv. SMS půjčkám a zhodnoťme si jejich přínosy a úskalí.Proč tolik lidí volí půjčku do 5000 Kč?

Rychlé Půjčky do 5000 Kč "ihned", označované také jako "půjčky do výplaty", nabízejí nebankovní společnosti a zpřístupnily je žadatelům napříč všemi sociálními vrstvami. Požádat o ně mohou nejen zaměstnaní lidé, ale i důchodci, studenti, ženy na mateřské a OSVČ. Díky SMS půjčkám snadno přijdete k penězům, ale neměli bychom být krátkozrací – vždy si spočítejte, zda budete schopni do měsíce půjčku splatit. Pokud dlužník překročí dobu splatnosti, naúčtuje si společnost dodatečné poplatky, což půjčku ve finále o dost prodraží.

Dostupná půjčka přes telefon nebo internet

Tyto půjčky jsou rychlou finanční výpomocí, když se člověk musí popasovat s nečekanými výdaji, ale ví, že příští měsíc dluh vyrovná ze svého příjmu. Peníze je možné získat bez zbytečného čekání. O půjčku lze požádat telefonicky či vyplnit jednoduchou online žádost. Po odeslání žádosti se žadateli ozve pracovník věřitelské společnosti s výsledkem nebo žadatel obdrží elektronickou zprávu. Pro rychlost vyřízení se někdy tyto finanční produkty označují s trochou nadsázky jako půjčky do 5 minut

Pozor na své platební možnosti

Malé pětitisícové půjčky nekladou na žadatele žádné velké nároky, což může být pro někoho dobrou zprávou, ale může to také znamenat blížící se finanční komplikace. Od nebankovních společností nemusí klient dostat dostatečnou zpětnou vazbu, zda je či není schopen ze svých příjmů splatit své závazky. SMS půjčku by si proto měl každý pečlivě rozmyslet a nenechat se zaslepit vidinou snadno nabytých peněz.

Benevolentní podmínky, ale ověřovací poplatek

Nebankovní společnosti nepožadují při posuzování žádosti o SMS půjčku "papírové" dokládání příjmu a často ani neprověřují úvěrové registry. Schvalovací proces však může pozdržet ověřovací poplatek ve výši 1 Kč, který je nutné zaslat z bankovního účtu. Tím si společnosti ověřují, že je daný žadatel skutečně vlastníkem účtu, na nějž mu pak zašlou peníze. Převod jednokorunového poplatku může trvat déle než 24 hodin a pozdrží to výplatu půjčky na váš účet. (Existují ovšem i SMS půjčky bez tohoto registračního poplatku).

První půjčka zdarma? Žádná utopie

Některé nebankovní společnosti se snaží nalákat nové zákazníky, čehož může využít žadatel o půjčku ve svůj prospěch. Velmi často totiž nabízejí první půjčku zdarma. Zdá se to být příliš výhodné, než aby to byla pravda? Nehledejte za tím žádný podvrh, protože takto společnosti chtějí představit svůj nebankovní produkt a získat si důvěru klientů. Do smluveného data splatnosti pak dlužík vrátí jen tolik, kolik si skutečně půjčil. Je ale nutno počátat s tím, že další půjčky již jsou zpoplatněny.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.