SMS půjčky bez reigstrů
Pozor: Doporučujeme ověřit zde uvedené informace i z jiných zdrojů. Vzhledem k tomu, že byl článek publikován v minulosti, mohou být údaje na stránce již neaktuální.

Když se řekne Kouzelná půjčka

7. 1. 2015

Hledáte spolehlivou a rychlou půjčku? Zkuste Kouzelnou půjčku, která vám poskytne až 50 000 Kč prostřednictvím online žádosti.

O Kouzelnou půjčku můžete zažádat snadno a rychle přes internet. Vyplníte formulář, a ten je automaticky zpracován. Ověřuje se telefonní číslo, pracovní poměr a dostatečná platební schopnost.

Po jeho vyhodnocení se dozvíte SMS zprávou, zda vám byla půjčka schválena. Pokud ne, je to proto, že jste nesplnili základní podmínky a další zadlužení by vám uškodilo. Společnost tak chrání sebe i své klienty.
Získejte až 50 000 Kč

Napoprvé si u Kouzelné půjčky můžete vypůjčit až 10 000 Kč. Vrátit je musíte do 30 dnů. S dalšími úspěšně splacenými půjčkami dosahujete na vyšší možné limity, maximálně 50 000 Kč. Hotovost je zaslána na účet klienta do 1 hodiny od schválení žádosti. (Náš tip: Pokud chcete půjčku, kde Vám půjčí 50000 už napoprvé, navštivte například stránky Univerzální-Půjčka.cz a podívejte se na srovnání půjček v kategorii půjčky do 100 000 Kč.)

Jak si prodloužit splatnost půjčky

Pokud se vám nepodaří dodržet termín splatnosti, je tu možnost požádat o její prodloužení, a to až o 1 měsíc. Společnost si za to naúčtuje jednorázový poplatek, podle výše půjčky. Další možností je individuální splátkový kalendář, na kterém je v určitých případech rovněž možné se dohodnout.

Kouzelná půjčka zaplatí vaše složenky

Nemáte momentálně finance na zaplacení všech účtů a složenek? Kouzelná půjčka vám z této situace pomůže. Pokud se na ni obrátíte a pošlete kopii složenky, bude zaplacena za vás. Tuto formu půjčky poté zaplatíte s vaší další výplatou.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.