SMS půjčky bez reigstrů
Pozor: Doporučujeme ověřit zde uvedené informace i z jiných zdrojů. Vzhledem k tomu, že byl článek publikován v minulosti, mohou být údaje na stránce již neaktuální.

SMS půjčky bez poplatku, i problémovým žadatelům

3. 10. 2014

V současné době, kdy finanční krize stále otřásá naším trhem, je poměrně náročné se udržet, alespoň po finanční stránce.

Spousta lidí se objevuje v registrech dlužníků a často se stávají neplatiči. Pro ně je za běžných podmínek téměř nemožné získat půjčku. Na trhu však existují společnosti, které jim získání drobného úvěru umožní. Jedná se zpravidla o SMS půjčky. Podívejme se, jak vypadá nabídka v této oblasti finančního trhu a zda lze získat tzv. půjčku pro problémové klienty i bez poplatku za vyřízení.

Jak si půjčit?

Není nic snazšího než si půjčit přes SMS zprávu. Stačí ji zaslat ve správném tvaru na příslušné číslo a peníze vám záhy letí na účet.
Nemusíte podávat potvrzení příjmu a nikdo nebude nahlížet do registru dlužníků. Navíc nemusíte ručit vlastním ani cizím majetkem.

Tento typ úvěru je vhodný pro krátkodobé drobné financování bez určení. Většinou se jedná o částky do deseti tisíc korun s dobou splatnosti v maximálním horizontu 30 dnů.

Myslete na to, že půjčka je dobrým sluhou a zlým pánem. Nikdy neodkládejte splacení na jindy a myslete na to, že s každou další půjčkou máte nad svým osudem menší kontrolu. Nikdy nepoužívejte půjčku ke splacení jiné pohledávky.

Od koho si půjčit?

Na trhu existuje hned několik společností, které nabídnou tento finanční produkt. Samozřejmě se nejedná o bankovní instituce, které mají mnohem přísnější pravidla než nebankovní subjekty.

Nalezneme zde například společnost Kontex Trade International s.r.o. s produktem Půjčka7 Ta nabízí půjčku až 4000 Kč a to bez dokládání příjmu (po řádném splacení první půjčky si při opakovaných žádostech můžete vypůjčit až 15 000 Kč). Další společností, u níž si můžete půjčit je Cool Credit. Zde je možné získat až 10 000 s dobou splácení maximálně 30 dnů.

Dalšími z nich jsou například Klik Půjčka či Omega Půjčka. U obou nalezneme velmi podobné podmínky. První ze zmíněných nabízí půjčku do výše 5000. Omega pak nabídne půjčení až 10 000 Kč. Obě společnosti požadují splacení maximálně do 30 dnů.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.