SMS půjčky bez reigstrů
Pozor: Doporučujeme ověřit zde uvedené informace i z jiných zdrojů. Vzhledem k tomu, že byl článek publikován v minulosti, mohou být údaje na stránce již neaktuální.

Půjčka Zaimo.cz - informace

23. 7. 2015

Zaimo půjčka Vám poskytne potřebné finanční prostředky ve výši 1000 - 25000 Kč. Peníze můžete použít na cokoliv, podobně jako u jiných nebankovních SMS půjček nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitosti.

Tato půjčka se svou rychlostí podobá běžným SMS půjčkám, ale nabízí řadu dalších výhod. Vedle toho, že peníze můžete mít již za 15 minut k dispozici, Vám tato půjčka nabízí vyšší částku, kterou si můžete půjčit a také delší dobu splatnosti. Tu si můžete vybrat mezi 1 - 12 měsíci.


Půjčka je určena pro občany České republiky i pro cizince ze zemí Evropské Unie. Podmínkou získání půjčky je věk min. 18 let a dispoziční právo k bankovnímu účtu. To při žádosti potvrdíte převedením ověřovacího poplatku 1 Kč.
Zodpovědné půjčování

Je nutno zmínit, že společnost Kredito24 Česká republika s.r.o., která půjčku od Zaimo poskytuje, k půjčování peněz přistupuje velmi zodpovědně a své klienty posuzuje individuálně. Každému půjčí jenom tolik, aby jej splátky příliš nezatížily a klient se nedostal do zbytečných problémů.

Žádost o půjčku

Zaimo půjčku lze žádat pohodlně z domova prostřednictvím internetového online formuláře. Zde si zvolíte požadovanou částku a dobu splatnosti, následně vyplníte své osobní údaje a zašlete ze svého účtu ověřovací poplatek 1 Kč. Pokud Vaše žádost bude v pořádku schválena, budou peníze ihned zaslány na Váš účet.


Dluhy a úvěry: Jak splácet dluhy rychleji
Půjčka na bydlení: jaké máte možnosti?
Nástrahy půjček do 5000 Kč - na co si dát pozor?
Jak platit daň z nemovitosti?
Minutová půjčka od Equa bank - půjčka bez poplatků
Půjčka 20000 bez doložení příjmu
Nejvíce si půjčují mladí lidé
Parametry Kouzelné půjčky
SMS půjčky i pro probémové klienty - bez poplatků
SMS půjčky bez zasílání 1 Kč a bez příjmu
Půjčka 40000 Kč v akci ihned
SMS půjčka ihned na účet
Rychlé SMS půjčky - ještě dnes
SMS půjčka ihned na Vašem účtě
Půjčka bez doložení příjmu a bez zástavy nemovitosti
SMS půjčka na složenku
Rychlá půjčka online může pomoci vyhrát bazarové aukceRychlé SMS půjčky


© 2016 SMS-půjčky-bez-registru.cz - Všechna práva vyhrazena. Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb. Účel webu je čistě informativní.